Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

One House wzmacnia obszar silver content marketingu - tworzy Silver Content Hub

Silver Content Hub ma realizować projekty z obszaru content marketingu i custom publishing (fot. materiały prasowe)

Silver Content Hub to trzecia, po Silver Agency i Silver Models, spółka w strukturach Grupy Kapitałowej One House.

Nowa agencja specjalizuje się w tworzeniu kontentu dla odbiorów 50+, a jej sztandarowym projektem jest portal wolniodmetryki.pl, który wniosła do spółki Aleksandra Laudańska, prezes zarządu Silver Content Hub.

 Silver Content Hub, obok rozbudowywania portalu wolniodmetryki.pl i zaspokajania potrzeb skupionej wokół niego społeczności w zakresie konsumpcji treści, ma  realizować projekty komercyjne z obszaru content marketingu i custom publishing. Wszystkie trzy spółki z Grupy Silver wspierają się wzajemnie strategicznie i merytorycznie. Silver Content Hub aktualnie korzysta z zasobów osobowych Grupy, jednak w planach rozwoju spółki jest stworzenie stacjonarnej redakcji, która będzie realizować projekty wydawnicze własne oraz na zlecenie klientów komercyjnych.

Aleksandra Laudańska jest założycielką portalu wolniodmetryki.pl, a także pełni funkcję redaktorki naczelnej Warszawskiego Miesięcznika Seniorów #Pokolenia wydawanego przez Urząd Miasta st. Warszawy. Jest autorką wielu artykułów i wypowiedzi eksperckich na temat pokolenia silver, była członkinią jury Silver Starters 2020. Wypromowała takie określenia, jak "wiekowienie", "uni-age", "wolność od metryki", "smart aging".

(AMS, 15.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.