Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Grupa Discovery podzieli się z TVP prawami do zimowych igrzysk olimpijskich

TVP nie pokaże całego Pucharu Świata w skokach narciarskich, ale zdobyła prawa do zimowych igrzysk olimpijskich (fot. Youtube.com/TVP Sport)

TVP pokaże na swoich antenach zimowe igrzyska olimpijskie, które w 2022 roku odbędą się w Pekinie. Nadawca porozumiał się w tej sprawie z TVN Grupą Discovery, która posiada pełne prawa do tego wydarzenia i będzie je transmitowała w Eurosporcie oraz Player.pl.

Informację o udzieleniu Telewizji Polskiej sublicencji na emisję igrzysk potwierdziło "Pressowi" biuro prasowe TVN Grupa Discovery. "Współpracowaliśmy z TVP przy okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018 i tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Kolejne porozumienie osiągnęliśmy w tym roku w odniesieniu do zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022" - podano.

W zeszłym tygodniu TVN poinformował, że samodzielnie będzie pokazywał zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. W tym przypadku TVN Grupa Discovery nie zdecydowała się na udzielenie sublicencji TVP, która wcześniej przez 20 lat nieprzerwanie transmitowała te zawody. TVN pokaże konkursy Pucharu Świata rozgrywane poza Polską. Wszystkie konkursy i kwalifikacje będzie można z kolei śledzić w Eurosporcie 1 i serwisie Player.pl. TVP nadal ma prawa do konkursów w Zakopanem i Wiśle. Tegoroczny sezon Pucharu Świata rozpocznie się 20 listopada w rosyjskim Niżnym Tagile.

(MNIE, 12.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.