Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Szypszak wicedyrektorem TVP 3. Nie będzie już reporterem "Wiadomości"

Nowy wicedyrektor przeszedł do TVP 3 z TAI (fot. Mateusz Grodzki/East News)

Marcin Szypszak został zastępcą dyrektora i redaktora naczelnego TVP 3 ds. programowych - ustalił "Press". Nie będzie już przygotowywać materiałów do "Wiadomości" TVP 1.

Marcin Szypszak w TVP 3 pracuje od maja, kiedy zajął stanowisko szefa redakcji pasm wspólnych. Jako wicedyrektor nadzoruje redakcje ds. informacji i publicystyki oraz ds. repertuaru.

Od lipca 2019 roku Marcin Szypszak był kierownikiem publicystyki TVP Info w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, a wcześniej - od marca 2019 roku - kierownikiem serwisów informacyjnych TVP Info.

Marcin Szypszak przez ostatnie lata przygotowywał również materiały reporterskie do "Wiadomości" TVP 1. Od października już ich nie robi. 

Szypszak do TVP trafił pod koniec 2008 roku - jako reporter programu "Cyberświat" i "Minęła 20" w TVP Info. Wcześniej pracował w "Dzień dobry TVN", TVN 24 i radiu Tok FM. Pracę w mediach zaczynał w 2002 roku w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej.

Dyrektorem i redaktorem naczelnym TVP 3 jest Paweł Gajewski.

(KOZ, 07.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.