Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Instytut Zamenhofa uruchomił program rezydencji dziennikarskich

Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 października (fot. materiały prasowe)

W pierwszym naborze Instytut Zamenhofa poszukuje dziennikarzy zajmujących się tematyką kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej. Najciekawszy projekt zostanie nagrodzony tygodniowym pobytem rezydencjalnym w domu położonym nieopodal strefy objętej stanem wyjątkowym.

Program skierowany jest do dziennikarzy, fotoreporterów i autorów filmowych form dziennikarskich. Do udziału w programie rezydencji Zamenhofa może zgłosić się każda pełnoletnia osoba pracująca na terenie Polski lub państw Unii Europejskiej i wykonująca zawód dziennikarza, fotoreportera, lub będąca autorem filmowych form dziennikarskich.

Zgłoszenia, zawierające opis artykułu, filmu lub fotoreportażu, który planuje się zrealizować w trakcie swojego pobytu, należy wysyłać do 4 października pod adresem [email protected] Najlepszy pomysł zostanie nagrodzony bezpłatnym pobytem w  domu twórczym położonym w północnej części Puszczy Białowieskiej. Zwycięzca sam zdecyduje, w jakim terminie będzie tam pracował.

(BAE, 28.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.