Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do biura McCann Poland wstęp tylko po pełnym zaszczepieniu

Wojciech Borowski chce stworzyć pracownikom strefę bezpiecznej pracy (fot. materiały prasowe)

McCann w Polsce reorganizuje przestrzeń biurową i tworzy "Covid free zone".

Agencja reklamowa McCann, dotychczas zlokalizowana w warszawskim biurze przy ul. Cybernetyki, zmniejszyła o połowę dotychczas zajmowaną powierzchnię - rezygnując z jednego z dwóch wykorzystywanych pięter. Zamiast tego otwarte zostało drugie biuro przy ul. Hożej, które jest przestrzenią coworkingową. Jak wyjaśnia Wojciech Borowski, group CEO McCann Poland, przy ul. Cybernetyki zostali pracownicy administracji, księgowości, graficy, itp., których regularna obecność w biurze jest konieczna i uzasadniona. Natomiast biuro w centrum Warszawy jest przeznaczone dla tych, którzy chcą się spotkać, by pracować nad wspólnym projektem. - Nikt tam przechodzić nie musi, nie ma obowiązku pracy stacjonarnej - podkreśla Borowski. -  Ale jak ludzie chcą pracować razem, to dajemy im taką możliwość.

Borowski podkreśla jednak, że wstęp do biura przy ul. Hożej mają tylko pracownicy w pełni zaszczepieni, nie ma tam też możliwości przyjmowania gości zewnętrznych, niezatrudnionych w McCann. - Chcemy stworzyć dla naszych pracowników przestrzeń do wspólnej pracy, bez narażania ich na niebezpieczeństwo - mówi Borowski. - To ma być "covid free zone".

Nowa organizacja biurowa obowiązuje w McCann od września.

McCann Poland zatrudnia ponad 100 osób, w jej portfolio jest 35 klientów, w tym m.in. Coca-Cola, Opel, L'Oréal, Philips, Mastercard, Novartis, Sandoz i GSK.

(AMS, 24.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.