Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Od piątku w "Gazecie Stołecznej" cykl "Jak mieszkasz, Warszawo"

"Gazeta Stołeczna" napisze m.in. o planach inwestycyjnych w Warszawie (fot. Piotr Molecki/East News)

W piątek, 24 września w "Gazecie Stołecznej" i na Wyborcza.pl staruje cykl "Jak mieszkasz, Warszawo". Artykuły o tematyce mieszkaniowej publikowane będą w piątki i poniedziałki do końca listopada.

Dziennikarze warszawskiej "Gazety Wyborczej" prześledzą ceny mieszkań w poszczególnych dzielnicach, opiszą nowe, istniejące już osiedla oraz zamieszczą informacje na temat planów inwestycyjnych w mieście. Reporterzy pojadą także do mniejszych miejscowościach w okolicach Warszawy, gdzie przybywa osiedli. Jak zapowiada redakcja, dziennikarze przyjrzą się także zjawisku tzw. patodeweloperki - kwestiom coraz mniejszych metraży mieszkań wystawianych na sprzedaż oraz budynków stawianych klika metrów od istniejących bloków. 

"Zakup mieszkania to obecnie jeden z najgorętszych tematów w Warszawie – mimo stale rosnących cen metra kwadratowego popyt na tego typu nieruchomości w stolicy nie maleje" - komentuje redakcja.

(KRY, 24.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.