Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Motel Polska" nie pojawi się jesienią w TVP

Jedna z uczestniczek programu, Lidia Lasota (trzecia z lewej), została w sierpniu redaktorką naczelną Radia Łódź (screen Vod.tvp.pl/video/motel-polska)

"Motel Polska" jesienią nie pojawi się na antenie TVP - dowiedział się "Press".

Serial reality, w którym goście komentowali rzeczywistość polityczną, społeczną i kulturalną, nadawany był w TVP 1 od września 2020 roku do czerwca 2021 roku. Informację o tym, że program jesienią nie będzie emitowany, potwierdziło nam Centrum Informacji TVP. Telewizja nie odpowiedziała nam jednak na pytania o powody tej decyzji ani czy to definitywny koniec "Motelu Polska".

W listopadzie ub.r. na program spadła fala krytyki po tym, jak się okazało, że niemal wszyscy uczestnicy programu, przedstawiani jako "zwykli ludzie", mieli powiązania z partią rządzącą. Z kolei pod koniec roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała skargi na dwa odcinki programu, w których miały być promowane m.in. treści homofobiczne. Rada nie dopatrzyła się jednak naruszenia przepisów.

Gospodarzem programu jest Jacek Łęski, z którym nie udało się nam skontaktować.

Jak wynika z danych Nielsen Media z końca 2020 roku, "Motel Polska" oglądało średnio 393 tys. widzów.

(KRY, 20.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.