Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

SEC Newgate CEE pomaga TVN Grupa Discovery w zakresie public affairs

SEC Newgate CEE zajmuje się przede wszystkim problemami związanymi z lex TVN (fot. Pawel Wodzynski/East News)

SEC Newgate CEE obsługuje TVN Grupa Discovery w zakresie public affairs. Za obsługę klienta odpowiada Sebastian Hejnowski.

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery potwierdza fakt współpracy z agencją SEC Newgate CEE w zakresie public affairs, ale nie podaje jej szczegółów. Z ustaleń "Pressu" wynika, że współpraca dotyczy przede wszystkim działań zawiązanych z tzw. lex TVN, czyli nowelizacją ustawy medialnej, której wprowadzenie w życie oznaczałoby, że Discovery musiałoby zbyć 51 proc. udziałów w TVN podmiotowi z Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

SEC Newgate CEE to działająca od marca br. agencja public affairs, public relations i creative. Jej współzałożycielami i współwłaścicielami są Zofia Bugajna-Kasdepke, Sebastian Hejnowski oraz Joanna Poniatowska. Za obsługę TVN odpowiada Hejnowski, któremu podlega zespół public affairs. Współpraca została nawiązana bez przetargu.

(AMS, 06.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.