Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adriana Marczewska w kolejnej odsłonie kampanii marki Tarczyński

(fot. materiały prasowe)

Adriana Marczewska poprowadzi serię programów kulinarnych "Naturalne Poranki Blisko Natury" w ramach kampanii promocyjnej marki Tarczyński.

1 września br. wystartowała kolejna edycja kampanii promocyjnej linii wędlin Tarczyński Naturalnie. Marka planuje szeroko zakrojoną kampanię telewizyjną z wykorzystaniem spotu reklamowego, który był już obecny w poprzednich działaniach promocyjnych. Zapowiedziano też lokowanie produktów i billboardy sponsorskie w telewizjach śniadaniowych oraz działania w serwisie YouTube.

W roli prowadzącej programy kulinarne "Naturalne Poranki Blisko Natury" firma zatrudniła uczestniczkę czwartej edycji "Top Chef Polska" Adrianę Marczewską. Programy z jej udziałem będą transmitowane zarówno na kanale YouTube marki, jak i w programie "Pytanie na Śniadanie" w TVP 2.

Kampania potrwa dwa miesiące. Za strategię, kreację i realizację działań odpowiada agencja KHS. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

(KAP, 03.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.