Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Bodnar z audycją w newonce.radio i felietonami w naTemat.pl

W ostatnim czasie Adam Bodnar poprowadził specjalną audycję poświęconą wolności mediów w newonce.radio (fot. newonce.radio)

Były rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar będzie miał audycję w jesiennej ramówce newonce.radio, jak ustalił "Press", został też felietonistą naTemat.pl. 

– Adam Bodnar będzie jednym z nowych autorów audycji na naszej antenie – potwierdza Bartłomiej Czarkowski, szef programowy newonce.radio.

Nazwa, dzień i godzina emisji są jeszcze ustalane. Zostaną ujawnione bliżej premiery nowej ramówki, która planowana jest na początek października.

W ostatnim czasie newonce.radio zaprosiło Adama Bodnara do poprowadzenia specjalnej audycji poświęconej wolności mediów. W pierwszej części Adam Bodnar rozmawiał z Weroniką Mirowską, prezeską Fundacji Grand Press, Sylwią Gregorczyk-Abram (Wolne Sądy) i profesorem Tomaszem Siemiątkowskim, a w drugiej części na antenie radia zagościł Piotr Kraśko. 

Adam Bodnar będzie też współpracował z naTemat.pl. Artykułem "Reżimy pod wpływem presji mogą mięknąć", który ukazał się 31 sierpnia, były RPO rozpoczął cykl felietonów, które co wtorek będą publikowane w serwisie. 

"Bardzo cieszymy się, że tak znakomita i ważna dla polskiego życia publicznego postać przyjęła naszą propozycję. Profesor Bodnar jest już kolejnym, ale jeszcze nie ostatnim zewnętrznym felietonistą naTemat, który ze swojego doświadczenia i punktu widzenia będzie komentował rzeczywistość w naszym portalu" – stwierdza Michał Mańkowski, redaktor naczelny i członek zarządu Grupy naTemat.pl.

Oprócz Adama Bodnara felietony do naTemat.pl piszą także: Karolina Lewicka (publikowane w poniedziałek), prof. Janusz Majcherek (środa) i Eliza Michalik (piątek). W niedziele autorski program "Allegro ma non troppo, czyli godzina z Jackiem" prowadzi Jacek Pałasiński.

(BAE, KRY, 01.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.