Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meczyki.pl postawią mocniej na treści wideo

(fot. materiały prasowe)

Jak dowiedział się "Presserwis", strona Meczyki.pl w najbliższym czasie stworzy serię programów wideo. Redakcja jest w trakcie budowania zespołu.

Firma Online Venture, do której należą Meczyki.pl, jest w trakcie poszukiwań szefa produkcji, który ma być odpowiedzialny za rekrutację ekipy technicznej, wybranie prowadzących spośród aktualnych pracowników redakcji, jak i rekrutację zewnętrzną.

- Zaczniemy już we wrześniu od reaktywacji serii "Futbol Insajder" prowadzonej przez naszego dziennikarza Tomasza Włodarczyka - mówi Sebatian Felkner, prezes Online Venture. Dodaje, że w kolejnych miesiącach pojawią się inne formaty, które będą publikowane zarówno na ich kanale YouTube, jak i na wbudowanym odtwarzaczu, który znajdzie się na stronie. 

- Obserwujemy również zwiększające się zainteresowanie reklamodawców treściami wideo, szczególnie w trakcie dużych turniejów - podaje jako jeden z powodów decyzji firmy Felkner.

Na kanale YouTube należącym do Meczyki.pl pojawiały się wywiady i nagrania z konferencji z polskimi piłkarzami w trakcie Euro 2020. W tym czasie produkcje portalu obejrzano 1,5 mln razy. Od zakończenia turnieju jednak zaprzestano publikacji nowych treści.

(KAP, 30.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.