Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CD Projekt rekrutuje, co zwiększa zainteresowanie akcjami spółki

W czerwcu CEO CD Projekt Red Adam Kiciński ogłosił, że spółka pracuje nad nieogłoszonymi jeszcze projektami (screen Youtube.com/CD Projekt IR)

CD Projekt Red szuka programisty kamery, co sugeruje, że spółka planuje prace nad nową grą. Na tę informację pozytywnie zareagowali giełdowi spekulanci. 

Na stronie CD Projekt Red opublikowano ogłoszenie o pracę, z którego wynika, że studio poszukuje doświadczonej osoby do oddziału w Vancouver, która zajmie się programowaniem kamery w grach z perspektywy trzeciej osoby. To sugeruje, że CD Projekt Red wraca do tworzenia gier TPP, czyli gier z perspektywy trzeciej osoby. W ogłoszeniu nie jest doprecyzowane, nad czym dokładnie specjalista będzie pracował.

W czerwcu CD Projekt Red ogłosiła, że pracuje nad nieogłoszonymi jeszcze projektami. Wcześniej zapowiedziano, że spółka powróci do produkcji gry "Wiedźmin" po wydaniu "Cyberpunk 2077". 

Przedwczoraj spółka zapowiedziała długo wyczekiwaną aktualizację 1.3 do "Cyberpunk 2077". 

We wtorek na zamknięciu notowań na warszawskiej giełdzie akcje CD Projekt kosztowały 171,02 zł i były droższe o 3,65 proc. w porównaniu z kursem w poniedziałek.

(BAE, 18.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.