Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PlayStation Plus Video Pass z premierowymi filmami i serialami tylko w Polsce

Testy PlayStation Plus Video Pass w Polsce rozpoczęły się w kwietniu 2021 roku (fot. materiał prasowe/Monsterland)

30 lipca br. w usłudze PlayStation Plus Video Pass pojawiły się nowe filmy i seriale. Po raz kolejny usługa oferuje produkcje, które będą miały na niej premierę w naszym kraju.

Premierowe tytuły w ofercie streamingowej PlayStation to "Crossing Swords", "Woke", "Monsterland" i "Into the dark". PlayStation Plus Video Pass to usługa, która jest w fazie testów i jest dostępna jedynie w Polsce. Japońska firma postanowiła przeprowadzić testy Video Passa, dając dostęp do seriali i filmów polskim posiadaczom PlayStation Plus - subskrypcji, która daje graczom m.in. możliwość korzystania z funkcji sieciowych w płatnych grach, jak i dostęp do darmowych tytułów na konsole PlayStation.

Testy Video Pass mają potrwać w Polsce 12 miesięcy, po których japoński gigant podejmie decyzję o następnych krokach dotyczących ich platformy streamingowej.

(KAP, 04.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.