Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Laureatka Nike i aktorka ambasadorkami laptopów Acer

"Komputer dla mnie to najważniejszy obiekt, wręcz intymny. Są w nim moje teksty, koncepty, moje tajemnice" mówi Joanna Bator (fot. materiały prasowe)

Pisarka Joanna Bator i aktorka Magdalena Boczarska zostały nowymi ambasadorkami laptopów Acer. Dołączą do zawodnika MMA Jana Błachowicza promującego laptopy dla graczy.

Pisarka Joanna Bator, laureatka nagrody Nike, autorka bestsellerów "Piaskowa góra" i "Ciemno, prawie noc", została nową ambasadorką laptopów Acer linii ConceptD. Ze względu na odwzorowanie kolorów laptopy te są przeznaczone dla grafików i osób kreatywnych. Motywem przewodnim kampanii Acer z Joanną Bator jest dojrzewanie, czyli bezpośrednie nawiązanie do czterech etapów życia kobiety z jej powieści "Gorzko, gorzko". Z kolei linię Acer Swift promować będzie aktorka Magdalena Boczarska. 

– Każda nasza seria laptopów Acer ma innych użytkowników. Dlatego postaraliśmy się znaleźć takich ambasadorów, z którymi mogą się utożsamić – mówi Jeremi Rybak, head of marketing w Acer Polska i dodaje – Do promocji Acer ConceptD, laptopów stworzonych z myślą o twórcach i osobach kreatywnych, zaprosiliśmy wybitną pisarkę Joannę Bator. Z kolei Magdalena Boczarska, jako aktorka, prowadzi bardzo aktywny i mobilny tryb życia i świetnie do niej pasuje nasz Acer Swift. To smukłe, ultralekkie i stylowe laptopy z długo działającą baterią, które sprawdzą się idealnie osobom w ciągłym biegu. Od początku tego roku z Acerem związany jest również Jan Błachowicz, mistrz świata UFC, utytułowany zawodnik MMA, który jest ambasadorem laptopów gamingowych Predator i nowych napojów energetyzujących PredatorShot – tłumaczy Rybak.

(BKS, 27.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.