Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Komentator Eurosportu Karol Stopa przeklinał na wizji, stacja przeprasza

Komentarz z wulgaryzmami był emitowany w dodatkowym kanale Eurosport 3 oraz w internecie (fot. Pixabay.com)

W trakcie transmisji meczu tenisowego, rozgrywanego na igrzyskach olimpijskich, w Eurosport 3, Eurosport Player i Player.pl widzowie usłyszeli wypowiadane przez komentatora wulgaryzmy. Stacja przeprosiła już za tę sytuację.

Komentator Karol Stopa nie wiedział, że jest na antenie. Myślał, że trwa przerwa w emisji. Wtedy z jego ust padł szereg przekleństw.

"Wszystkie spotkania k**** zakończone 1:0, oni ch*** kładą. W tych warunkach za chwilę Sabalenka to przepie*****" - mówił Stopa, zwracając się prawdopodobnie do realizatora transmisji. Następnie wypowiedział jeszcze inne wulgaryzmy. "To było wyłączone, Jacek, przecież migało" - stwierdził chwilę później, gdy poinformowano go, że jego komentarz cały czas był słyszalny.

- Przepraszamy w imieniu Eurosportu i Karola Stopy za niewłaściwy język, którym posłużył się podczas transmisji meczu tenisowego. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca, a komentarz na naszych platformach był zawsze zgodny z najwyższymi standardami - czytamy w przesłanym "Presserwisowi" oświadczeniu. 

"Osoby zaniepokojone chcemy uspokoić: Karol Stopa nigdzie się nie wybiera" - poinformował Eurosport na Twitterze. "Prywatna rozmowa (nie komentarz!) z powodu błędu technicznego dostała się na antenę. Oczywiście zdarzyć się to nie powinno, ale za to już przeprosiliśmy. Jedziemy dalej!" - czytamy we wpisie stacji.

Dodatkowe kanały Eurosportu (od 3 do 9) zostały uruchomione na czas Igrzysk Olimpijskich w Tokio i nie emitują reklam. Wszystkie transmisje są też dostępne w Player.pl i Eurosport Player.

(MNIE, 27.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.