Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Piaseczny jurorem "Tańca z gwiazdami" w Polsacie

Andrzej Piaseczny pojawiał się już w studiu "Tańca z gwiazdami" jako gość muzyczny (fot. Piotr Molęcki/East News)

Wokalista Andrzej Piaseczny zostanie jurorem programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który można oglądać w Polsacie.

Jak informuje stacja, Piaseczny dołączy do dotychczasowych jurorów show: Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović oraz Michała Malitowskiego.

Wcześniej Andrzej Piaseczny był związany z Telewizją Polską, gdzie zasiadał w jury "The Voice Senior". Po tym, gdy w relacjach z urodzin piosenkarza pojawiły się okrzyki "Je**ć PiS", TVP zapowiedziała, że "weźmie jego zachowanie pod uwagę podczas kompletowania zespołu do kolejnych edycji show".

Dołączenie Piasecznego do jury to kolejne zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Prowadzącą show została Izabela Janachowska, a program jesienią zostanie przeniesiony z piątków na poniedziałki.

(MNIE, 26.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.