Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dzienniki i magazyny z olimpijskimi dodatkami i cyklami

"Skarb Kibica Tokio 2020" można kupić 22 lipca razem z "Przeglądem Sportowym"

Specjalne dodatki, cykle i materiały - wydawnictwa prasowe przygotowują materiały dotyczące Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

W dniu otwarcia igrzysk, 23 lipca Polska Press będzie miała dla czytelników 32-kolumnowy dodatek "Tokio 2021", który będzie dołączony do dzienników regionalnych należących do spółki (m.in. "Dziennik Zachodni", "Gazeta Pomorska", "Głos Wielkopolski", "Dziennik Łódzki", "Gazeta Krakowska", "Kurier Lubelski"). Cena gazety z dodatkiem pozostaje bez zmian. Dodatkowo, by bezpośrednio z Japonii relacjonować sportowe zmagania na łamach gazet i w serwisach internetowych, do Tokio polecą: Przemysław Franczak, Tomasz Dębek i Paweł Relikowski z działu foto.

Wysłanników w Tokio ma też "Gazeta Wyborcza" (Agora). Do Japonii polecieli dziennikarze Rafał Stec i Radosław Leniarski oraz Kuba Atys z działu foto. - Przedstawiciele redakcji będą się przyglądać na miejscu wszystkim najciekawszym wydarzeniom, szczególną uwagę zwracając na siatkówkę, tenis i lekkoatletykę oraz na występy Polaków.

W czwartek 22 lipca czytelnicy będą mogli kupić "Przegląd Sportowy" (Ringier Axel Springer Polska) razem z magazynem "Skarb Kibica Tokio 2020". Dodatek ma 100 stron, na których przedstawiono m.in. pełną polską kadrę olimpijską z biogramami i opisami poszczególnych sportowców, rozmowy z siatkarzem Michałem Kubiakiem oraz lekkoatletą Pawłem Fajdkiem, a także opisano plan igrzysk dzień po dniu. W wydaniu znajdzie się też tabelka do wpisywania medali wywalczonych w Tokio przez Polaków. "Przegląd Sportowy" ze "Skarbem Kibica Tokio 2020" kosztuje 9,99 zł.

Wydawnictwo Bauer o igrzyskach informuje w magazynach telewizyjnych - "Tele Tydzień", "To & Owo TV", "Tele Świat", "Kurier TV", "TV14", "Super TV", "Tele Max". W każdym z nich zaplanowano cykle olimpijskie, w ramach których są publikowane m.in. kalendarze kibica z oznaczeniem startów Polaków, oceny medalowych szans Polaków i materiały o startach Polaków w bieżącym tygodniu. Na stronach z programem telewizyjnym wyróżniono transmisje olimpijskie. Dodatkowo w "Tele Tygodniu" ukaże się wywiad z Małgorzatą León, żoną siatkarza reprezentacji Polski Wilfredo Leóna, a w "To & Owo TV" znajdą się informacje, gdzie poza telewizją można oglądać igrzyska.

(KRY, 22.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.