Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurosport pokaże igrzyska olimpijskie w całości w Playerze

Ponad 1,2 tys. z 3,5 tys. godzin transmisji w Playerze oglądać będzie można z polskim komentarzem (fot. materiały prasowe)

TVN Grupa Discovery planuje 3,5 tys. godzin transmisji z Letnich Igrzysk Olimpijskich w Playerze i 500 godzin w kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. W Tokio grupa będzie mieć trzech reporterów.

Transmisje dostępne będą w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, siedmiu kanałach pop-up dostępnych u operatorów, kanale Eurosport 4K oraz – w całości – w Playerze i Eurosport Playerze.

TVN Grupa Discovery informuje, że ponad 1,2 tys. z 3,5 tys. godzin transmisji w Playerze oglądać będzie można z polskim komentarzem. "W szczytowych momentach będzie to aż 14 wydarzeń komentowanych po polsku w tym samym momencie" - zapowiada nadawca.

Ramówka Eurosportu 1 będzie skupiona na występach Polek i Polaków oraz najważniejszych wydarzeniach igrzysk. Z kolei oferta Eurosportu 2 ma być skierowana również do kibiców mniej tradycyjnych dyscyplin.

Codziennie o 17 w Eurosporcie 1 nadawane będzie studio z udziałem ekspertów: Anny Rogowskiej, Jolanty Kumor, Sylwii Gruchały, Piotra Gruszki, Damiana Wojtaszka, Adama Korola, Pawła Januszewskiego, Pawła Czapiewskiego i Roberta Korzeniowskiego. Poprowadzą je Michał Korościel i Paweł Kuwik.

W Tokio dla Eurosportu pracować będzie Kacper Merk. Wydarzenia ze stolicy Japonii w TVN 24 relacjonować będą z kolei Monika Krajewska i Paweł Łukasik.

Eurosport nawiązał również współpracę z youtuberem Krzysztofem Gonciarzem.

W ostatnich miesiącach Eurosport prowadził otwarty casting komentatorski "Daj się odkryć", którego celem było wyłonienie osób, które będą mogły skomentować igrzyska. Taką szansę dostanie kilka osób, które pojawią się w roli komentatorów w Playerze i kanałach pop-up.

Igrzyska olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia.

(KOZ, 16.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.