Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polska Press odszedł dyrektor ds. rozwoju online

Wojciech Kozak jest związany z mediami należącymi do Polska Press od 2008 roku (fot. Piotr Molecki/East News)

Od 1 lipca Wojciech Kozak jest dyrektorem ds. rozwoju online w Polska Press. Tomasz Krawczyk, dotychczas dotychczas pełniący tę funkcję, rozstał się z firmą.

- Po dwudziestu kilku latach czas na zmiany - mówi krótko jego poprzednik Tomasz Krawczyk, który nie zdradza planów zawodowych. Krawczyk był uważany za ojca sukcesów gazet Polska Press w obszarze cyfrowym. 

Wojciech Kozak odpowiada za centralne produkty tematyczne, Newsroom360, obszary social media i SEO, a także za budowę zespołu product managerów, product ownerów i szefów projektów, którzy będą czuwać nad rozwojem produktów, i realizację kluczowych przedsięwzięć. W strukturze firmy podlega Maciejowi Kossowskiemu, członkowi zarządu Polska Press.

Kozak jest związany z mediami należącymi do Polska Press od 2008 roku. Od 2016 pracował jako zastępca dyrektora działu rozwoju.

(BAE, 02.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.