Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Manuela Gretkowska felietonistką "Newsweeka"

Manuela Gretkowska od najbliższego numeru bęzie autorką "Newsweeka" (fot. Jakub Kaminski/East News)

Pisarka i felietonistka Manuela Gretkowska rozpoczyna współpracę z "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska).

Poinformował o tym w niedzielę na Twitterze Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweeka". "Jutro w Newsweeku pierwszy felieton naszej nowej felietonistki, Manueli Gretkowskiej. Polecam" - zapowiedział Lis. Pierwszy tekst autorstwa Gretkowskiej ma się pojawić już w najbliższym numerze tygodnika.

Gretkowska to autorka ponad 20 książek i scenariuszy. Współpracowała z radiem RMF FM przy audycji „Świat na żółto i na niebiesko”, była zastępczynią redaktorki naczelnej „Elle”, a potem dyrektorką literacką tego pisma. Pisała felietony do „Elle”, „Cosmopolitan”, „Wprost”, „Polityki”, „Machiny”, „Cogito”.

W 2018 roku Gretkowska poinformowała na Facebooku, że nie będzie już wypowiadać się na tematy polityczne. "Nie dam więcej głosu w żadnej politycznej sprawie" - napisała na swoim profilu. Gretkowska zaznaczyła, że nie będzie również przyjmować zaproszeń do programów o Polsce ani udzielać wywiadów na ten temat.

(AMS, 28.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.