Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Manuela Gretkowska nie będzie już komentować polityki

Manuela Gretkowska rezygnuje z komentowania polityki, ale nie z udziału w programie Superstacji, ponieważ obowiązuje ją kontrakt (screen z YouTube/TVN)

Pisarka i felietonistka Manuela Gretkowska w niedzielę poinformowała na Facebooku, że nie będzie już wypowiadać się na tematy polityczne. "Nie dam więcej głosu w żadnej politycznej sprawie" - napisała na swoim profilu. 

Gretkowska zaznaczyła, że nie będzie również przyjmować zaproszeń do programów o Polsce ani udzielać wywiadów na ten temat. Natomiast wciąż będzie występować w programie Superstacji "Krzywe zwierciadło", ponieważ obowiązuje ją kontrakt. Jej zdaniem program ten jednak "na życzenie PiS zniknie pewnie przed wyborami samorządowymi".

Dlaczego podjęła taką decyzję? "Nie chcę już wstawiać komentarzy politycznych, a memy mnie mdlą. Memy - bo jesteś niemy, więc sobie pożartujesz. Szkoda marnować życie na walkę z idiotami. Chcę jak polscy pisarze, pisarki (z wyjątkiem Nurowskiej i Piątka) złocić własny pępek. Zająć się wreszcie sztuką, pięknem oraz turystyką" - tymi słowami Gretkowska argumentowała rezygnację z komentowania spraw politycznych. Podkreśliła, że od dwóch lat komentuje politykę na Facebooku, w tym negatywnie przez nią oceniane działania PiS "bez nadziei znając logikę zniszczenia". "Nie jestem wariatką, nie będę pisać wbrew sobie, że jest nadzieja, że damy radę" - dodała Gretkowska.

(IKO, 09.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.