Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W poniedziałek Radio Zet startuje z wakacyjną ramówką

Programy publicystyczne i autorskie wrócą po wakacyjnej przerwie (fot. materiały prasowe)

Radio Zet rozpoczyna w weekend trasę po Polsce w ramach "Aktywnego lata Radia Zet”. 28 czerwca wprowadza na antenę wakacyjną ramówkę.

Ekipa Radia Zet trasę po Polsce rozpocznie 26 czerwca wizytą w Giżycku, gdzie powstanie sportowe miasteczko. Radio Zet gościć będzie w kolejnych tygodniach także w Uniejowie, Przemyślu, Arłamowie, Olsztynie, Świnoujściu, Tarnowie, Łodzi, Płocku i Inowrocławiu. Podczas trasy "Aktywnego lata Radia Zet” dziennikarzom towarzyszyć będzie czerwony, odrestaurowany Fiat 126p, czyli tak zwany maluch, który zostanie zlicytowany podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ofercie jest także "Przebojowe kino Radia ZET" (rusza 3 lipca). Samochodowe kino pojawi się w Krakowie, Czeladzi, Radomiu, Bytomiu, Łodzi, Częstochowie, Zabrzu, Warszawie i Poznaniu. Seanse filmowe zostaną poprzedzone specjalnym wydaniem „Listy Przebojów Radia ZET”, które z miejsca wydarzenia poprowadzą Marcin Wojciechowski i Michał Adamski.

W dniach od 9 lipca do 19 sierpnia w każdy piątek odbędzie się zabawa „Znajdź Nosela”, polegająca na tym, że kto pierwszy znajdzie Kamila Nosela, wygra nagrodę (dziennikarz będzie przebierać się za rozmaite postaci i ukrywać w różnych rejonach Polski).

Od 12 lipca do końca wakacji prowadzony będzie na antenie konkurs „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”. Codziennie uczestnicy będą mieli trzy szanse na zdobycie nagród (są to wakacyjne pobyty w hotelach, gotówka na zakup akcesoriów samochodowych i samochód Honda CR-V).

Od poniedziałku do piątku, w okresie wakacyjnym na antenie emitowane będą: "Dzień Dobry Bardzo", "Siła Muzyki na lato", "Uważam ZET... na lato", "Lista Przebojów Extra". Programy publicystyczne i autorskie wrócą na antenę po wakacyjnej przerwie.  

(IKO, 25.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.