Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Nowy Świat z 10 mln zł wpłat na Patronite.pl

Obecnie Radio Nowy Świat w Patronite.pl wspiera 30,5 tys. patronów (fot. Jakub Kamiński/East News)

Radio Nowy Świat w serwisie Patronite.pl zebrało dotychczas 10 mln zł. 

"To absolutny rekord! 10 MILIONÓW złotych wpłat na Patronite! Nasze Patronki i nasi Patroni po raz kolejny udowodnili, że z nimi można wszystko! Państwo są niesamowici!" - napisano we wpisie Radia Nowy Świat na Facebooku. "Dzięki wpłatom nie tylko udało nam się stworzyć radio od podstaw, ale... rozwinąć je, udoskonalić i - przede wszystkim - stworzyć niesamowitą społeczność, która buduje to lepsze miejsce dla siebie".

Obecnie Radio Nowy Świat w Patronite.pl wspiera 30,5 tys. patronów, którzy miesięcznie wpłacają na rozgłośnię 637 tys. zł.

Zbiórka na Radio Nowy Świat w Patronite.pl wystartowała w połowie kwietnia 2020 roku, a stacja rozpoczęła nadawanie 10 lipca. Radio przygotowuje na pierwsze urodziny koncert nawiązujący do "Szansy na sukces" i piosenkę "Tango Nowy Świat".

Szefową Radia Nowy Świat jest była dyrektorka Trójki Magda Jethon. W zespole są m.in. Wojciech Mann, Marcin Kydryński, Michał Nogaś i Maciej Orłoś.

(KOZ, 21.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.