Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat News zrezygnował z programu o koronawirusie

Program był emitowany w soboty i niedziele o 18 (fot. screen Ipla)

Polsat News zrezygnował z emisji programu "Koronawirus. Raport dnia". Cykl gościł w ramówce od marca 2020 roku.

W programie znajdowały się bieżące informacje o epidemii koronawirusa. Magazyn prowadzili głównie reporterzy Polsat News, którzy debiutowali w roli prezenterów. Byli to m.in. Karolina Soczewka, Artur Molęda, Bartłomiej Maślankiewicz i Arnold Nadolczak. Magazyn nadawano w soboty i niedziele o 18.

Obecnie w soboty o tej samej porze można śledzić dodatkowy serwis w ramach "W rytmie dnia". Natomiast w niedziele o tej porze jest emitowana powtórka programu "Czysta Polska", na żywo pokazywanego w soboty o 16.30.

Biuro prasowe nadawcy nie chciało odpowiedzieć na pytanie, czy powodem zdjęcia programu z anteny była zmniejszająca się liczba zachorowań na koronawirusa, czy miały na to wpływ wakacyjne zmiany w dyżurach. Z informacji "Presserwisu" wynika, że Polsat News usunął z grafiku dyżur przewidziany dla tego pasma. Sobotnie "W rytmie dnia" o 18 prowadzi prezenter wieczornego bloku informacyjnego.

(MNIE, 11.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.