Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat przenosi "Taniec z gwiazdami" na poniedziałki

Dotychczas "Taniec z gwiazdami" oglądać można było w Polsacie w piątki (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polsat potwierdziła, że pokaże nową edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jesienią program będzie emitowany w nowym paśmie.

Dotychczasowe edycje nadawano w piątki o 20.00. Jesienią show zostanie przeniesiony na poniedziałkowe wieczory. To pasmo, które obecnie zajmuje cykl filmowy "Mega Hit".

"12. edycja »Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami« od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Nowa edycja i nowy dzień emisji" - podał Polsat w mediach społecznościowych. 

O tym, że stacja kompletuje już skład nowej edycji widowiska, informowaliśmy w "Pressie". Pierwszą potwierdzoną uczestniczką show jest modelka Oliwia Bieniuk.

Najnowsza edycja będzie 25. odsłoną show w Polsce (wcześniej program emitował TVN), a 12. w Polsacie.

Wiosną 2021 roku w piątki o 20.05 Polsat pokazywał "Twoja twarz brzmi znajomo". "Taniec z gwiazdami" miał przerwę w emisji.

(MNIE, 10.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.