Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecenas Grzesiak będzie pomagał Solorzowi w nadzorowaniu biznesu

Jarosław Grzesiak w 1991 roku został pierwszym polskim prawnikiem biura Greenberg Traurig, a w 1999 roku - jego partnerem zarządzającym (screen YouTube.com/Rzeczpospolita TV)

Jarosław Grzesiak, partner zarządzający polskiego biura Greenberg Traurig, dołączy do menedżerów Zygmunta Solorza, wieloletniego klienta kancelarii.

Mecenas Jarosław Grzesiak ma być odpowiedzialny m.in. za kwestie związane ze sprawowaniem nadzoru właścicielskiego przez Zygmunta Solorza nad jego grupą kapitałową.

Kancelaria Greenberg Traurig pomagała m.in. we wprowadzeniu Cyfrowego Polsatu i firmy ZEPAK na giełdę w Warszawie, w transakcji nabycia Telewizji Polsat przez Cyfrowy Polsat, w zakupie Polkomtelu, Netii, Eleven Sports, kanałów telewizyjnych od ZPR, akcji Asseco Poland, Grupy Interia czy niedawnej sprzedaży udziałów spółki  Polkomtel Infrastruktura na rzecz Cellnex Telecom.

Greenberg Traurig doradzał również Grupie Cyfrowy Polsat przy pozyskiwaniu kredytów w wysokości ponad 10 mld zł.

Jarosław Grzesiak w 1991 roku został pierwszym polskim prawnikiem biura Greenberg Traurig, a w 1999 roku - jego partnerem zarządzającym. Grupa Polsat podała w komunikacie, że pozostanie on "w bliskich relacjach z kancelarią".

(KOZ, 10.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.