Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radomsko24.pl rozwija produkcję wideo. Chce wypełnić lukę po telewizji NTL

Po wakacjach program informacyjny będzie można oglądać częściej niż raz w tygodniu (screen YouTube.com/Radomsko24)

Portal Radomsko24.pl, który od września ub.r. produkuje serwis informacyjny w formie wideo, planuje zwiększyć częstotliwość jego emitowania.

Serwis "Flesz" jest obecnie publikowany co tydzień w piątki. Jak informuje "Presserwis" Monika Wróbel-Wnuk, redaktorka naczelna Radomsko24.pl, po wakacjach program informacyjny będzie można oglądać częściej niż raz w tygodniu. Dodatkowo portal przygotowuje nowe programy wideo, które będą kierowane do mieszkańców Radomska i okolic.

Obecnie Radomsko24.pl produkuje m.in. cykl publicystyczny "Staszczyk niezależnie", sondę uliczną "Opinia publiczna" czy magazyn "Era pasjonatów" o ludziach, którzy mają ciekawe hobby.

Jak tłumaczy Monika Wróbel-Wnuk, portal stawia na wideo, bo takie materiały mają coraz większą liczbę wyświetleń. Radomsko24.pl chce też wypełnić lukę po zlikwidowanej telewizji NTL Radomsko. Wróbel-Wnuk dodaje, że odbiorcami treści wideo są m.in. widzowie w wieku 50-60 lat, którzy byli przyzwyczajeni do oglądania "Kuriera" w NTL. Jak podkreśla, serwis Radomsko24.pl nie musiał inwestować w sprzęt do produkcji "Flesza", bo już wcześniej miał swoje studio telewizyjne. Większość osób, które odpowiadają za "Flesz", wcześniej pracowało w NTL.

Właścicielem portalu Radomsko24.pl jest firma Interverba.

Telewizja NTL Radomsko, którą we wrześniu 2019 roku Michał Winnicki kupił od TVN, w grudniu 2020 roku została zastąpiona stacją TVC, która nie realizuje samodzielnie serwisów. W ofercie ma "TVC Info" produkowane przez bełchatowską redakcję Lokalna.news.

(MNIE, 08.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.