Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Klich za Ewę Wieczorek naczelną "Wysokich Obcasów Extra"

Aleksandra Klich poprowadzi sierpniowe wydanie "Wysokich Obcasów Extra" (fot. materiały prasowe)

W czerwcu 2021 roku Aleksandra Klich zostanie redaktorką naczelną miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra".

Dotychczasowa szefowa "Wysokich Obcasów Extra" Ewa Wieczorek pozostanie w "Gazecie Wyborczej", dołączając do zespołu tygodnika "Wolna Sobota".

Sierpniowe wydanie "Wysokich Obcasów Extra", które ukaże się w połowie lipca, poprowadzi już nowa redaktorka naczelna magazynu Aleksandra Klich. Rolę tę połączy z dotychczas pełnionymi - redaktorki naczelnej "Wysokich Obcasów", ukazujących się z sobotnim wydaniem "Gazety Wyborczej", a także serwisu internetowego Wysokieobcasy.pl.

Aleksandra Klich pracuje w "Gazecie Wyborczej" od 2000 roku. W 2012 stworzyła "Magazyn Świąteczny" i pełniła funkcję jego szefowej do 2017 roku, była też wicenaczelną dziennika od 2015 do 2019 roku. Szefową "WO" i Wysokieobcasy.pl została w 2018 roku.

(KOZ, 01.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.