Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Ryczkowska i Magdalena Błasiak-Bielińska wracają do Canal+

Beata Ryczkowska pracowała w Canal+ w latach 1996-2012 (fot. materiały prasowe)

Beata Ryczkowska, executive programming director, odchodzi z Kino Polska TV SA. Z ustaleń "Press" wynika, że ma wrócić do Canal+. Na powrót zdecydowała się także Magdalena Błasiak-Bielińska, która z Ryczkowską pracowała w Kino Polska TV. 

Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV SA, potwierdza "Presserwisowi", że Beata Ryczkowska rozstaje się ze spółką. Z naszych informacji wynika, że Ryczkowska w Canal+ ma objąć dyrektorskie stanowisko. Ryczkowska ani Canal+ nie komentują ustaleń "Press". 

Beata Ryczkowska pracę dla Kino Polska TV zaczęła w 2018 roku. Pod koniec 2020 roku objęła nowo utworzone stanowisko executive programming director. Poprzednio pełniła funkcję dyrektorki programowej Kino TV i kanałów FilmBox. Wcześniej, od 2015 roku, była dyrektorką programową Stopklatki. W latach 1996-2012 pracowała w Canal+, od 2002 roku jako dyrektorka programowa. 

Do Canal+ wraca również Magdalena Błasiak-Bielińska, która 1 czerwca obejmie stanowisko dyrektorki zakupów filmowych. Błasiak-Bielińska dotychczas była dyrektorką ds. zakupów programowych Kino Polska TV SA. W Canal+ pracowała w latach 1998-2013, ostatnio jako dyrektorka działu filmowego.

(KOZ, 31.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.