Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Ramotowska za Jacka Stawiskiego naczelną TVN 24 BiS

Katarzyna Ramotowska z TVN Grupa Discovery związana jest od 2004 roku (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Ramotowska zastąpi od czerwca Jacka Stawiskiego na stanowisku redaktora naczelnego TVN 24 BiS. 

Jacek Stawiski zaczął kierować kanałem w lipcu 2019 roku. Pytany, czemu nie będzie już naczelnym TVN 24 BiS, ucina: - Odsyłam do komunikatu.

W komunikacie nadawca nie podał, z czego wynika zmiana. Biuro prasowe TVN Grupa Discovery, pytane przez "Presserwis", przekazało nam: "Zmiana wynika z decyzji Jacka Stawiskiego, który chciałby w większym stopniu zaangażować się w realizację swojej pasji historycznej na terenie Krakowa".

Jacek Stawiski pozostaje prowadzącym "Horyzont" w TVN 24 BiS i współprowadzącym "Ewa Ewart poleca" w TVN 24. Z TVN 24 związany jest od połowy 2007 roku. Wcześniej - od jesieni 1999 do maja 2007 roku - był szefem informacji RMF FM.

Katarzyna Ramotowska z TVN Grupa Discovery związana jest od 2004 roku. W lipcu 2019 roku została zastępczynią redaktora naczelnego TVN 24 BiS. Była wydawczynią m.in. "Faktów o świecie". Wcześniej wydawała także programy informacyjne i projekty specjalne w TVN 24.

W 2020 roku udział TVN 24 BiS w rynku wynosił 0,49 proc. w grupie ogólnej i 0,39 proc. w grupie komercyjnej (dane Nielsen Media).

(KOZ, 26.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.