Dział: INTERNET

Dodano: Maj 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Milena Bryła przechodzi z Agory do Grupy NaTemat

Milena Bryła przez ostatnie miesiące była szefową newsroomu Gazeta.pl (fot. materiały prasowe)

Po 12 latach z Agory odchodzi Milena Bryła, obecnie szefowa newsroomu portalu Gazeta.pl. Od lipca zostanie dyrektorką contentu NaTemat.pl.

- Pora na nowe wyzwania, w nowym miejscu i nowym zespole. Dołączam do NaTemat.pl w momencie intensywnego rozwoju tego serwisu. Jako dyrektor contentu będę m.in. planować i nadzorować pracę redakcji, współpracować z reporterami oraz czuwać nad jakością treści, które ukazują się na stronie NaTemat.pl. Nie mogę się doczekać tej zmiany i jej efektów - mówi "Press" Milena Bryła.

Michał Mańkowski, redaktor naczelny NaTemat.pl, komentuje, że Bryła obejmie "kluczowe stanowisko, do którego pasuje doświadczeniem i osobowością". - W tym roku znacząco się rozwijamy, tworząc sporo nowych stanowisk, które pozwolą nam jeszcze lepiej zagospodarować poszczególne obszary i ulepszyć produkt - dodaje. 

Milena Bryła na początku 2020 roku stanęła na czele newsroomu Gazeta.pl, wcześniej była zastępczynią szefa. W portalu odpowiadała za organizację i obsługę najważniejszych newsowych wydarzeń. Pracowała na stanowisku szefowej autorów newsów i kierowała wydawcami. Była także wydawczynią strony głównej portalu i autorką. Z Agorą związana przez ponad 12 lat, pracę w mediach zaczynała jako dziennikarka w "Polska The Times".

Według badania Mediapanel w kwietniu Grupa NaTemat.pl zanotowała 6,7 mln użytkowników.

(PTD, 18.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.