Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fox przejmuje serwis sportowy Outkick

Clay Travis zainteresował Foxa, wygłaszając kontrowersyjne opinie na temat sportu (screen: Outkick.com)

Fox Corporation kupuje internetowy serwis sportowy Outkick, kierowany przez konserwatywnego komentatora Claya Travisa. Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Według słów Travisa, który po przejęciu Outkick przez Foxa pozostanie szefem, serwis na amerykańskim rynku ma być liderem, jeżeli chodzi o opinie i komentarze dotyczące sportu. Transakcja została ujawniona przez dyrektora generalnego Foxa Lachlana Murdocha podczas spotkania online z inwestorami.  

Clay Travis założył witrynę Outkick dla poszerzenia swojej działalności. Wcześniej publikował felietony dla CBS, Deadspin i FanHouse. Rozgłos zyskał po tym, jak będąc gościem Brooke Baldwin, prowadzącej program w CNN, został wyproszony ze studia, gdy wygłaszał kontrowersyjne sądy na temat kobiecej anatomii.

(MAC, 07.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.