Dział: INTERNET

Dodano: Maj 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Książę William i księżna Kate zostali youtuberami

(screen Youtube.com/Guardian News)

Książę i księżna Cambridge stali się youtuberami, uruchamiając własny kanał. Na inaugurację zamieścili 25-sekundowy film promocyjny.

Ich debiutancki post na YouTube zaczyna się, gdy siedzą na sofie. Książę żartuje z Kate, wskazując na kamerę i stojących za nią ludzi: "Uważaj, co mówisz, bo ci faceci wszystko filmują”. Następnie pokazany jest montaż z życia książęcej pary z udziałem różnych osób, m.in. sir Davida Attenborough.

Przyszły brytyjski król i królowa będą pojawiać się w ekskluzywnych filmach publikowanych na stronie w nadchodzących miesiącach. Książę Charles i księżna Kate wcześniej często, zwłaszcza w okresie pandemii, korzystali z Twittera i Instagrama, publikując filmy z uroczystości rodzinnych.

(MAC, 07.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.