Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio: włamano się na media społecznościowe Agnieszki Kamińskiej

Polskie Radio informuje, że wpisy nie są autorstwa Agnieszki Kamińskiej (fot. Piotr Molecki/East News)

Włamano się na skrzynkę pocztową i konta w mediach społecznościowych prezeski Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej - twierdzi spółka. 

W czwartek po południu na koncie Agnieszki Kamińskiej na Twitterze pojawiły się wpisy, które - jak informuje "Press" rzeczniczka radia Monika Kuś - nie są autorstwa prezeski spółki.

"Wsparcie i finansowanie zagranicznych rewolucjonistów i prowokatorów, tylko podsyca wewnętrzne ruchy protestacyjne w samej Polsce", "Kaczyński i rząd Morawieckiego powinien skupić się na wewnętrznych problemach społecznych, związanych z protestami kobiet w Polsce" - można było przeczytać w tych wpisach. 

"Doszło do włamania na skrzynkę pocztową oraz konta w mediach społecznościowych - tj. Facebook i Twitter, które należą do pani Agnieszki Kamińskiej" - przekazała "Press" Monika Kuś. Dodała, że wpisy "zamieszczane są przez osobę/osoby, która/które dokonały włamania".

Rzeczniczka pytana, jakie kroki zamierza podjąć radio i Agnieszka Kamińska, stwierdza tylko: "Wszelkie odpowiednie działania przewidziane przepisami prawa".

(KOZ, 30.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.