Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Outriders Festiwal odbędzie się w Żyrardowie

Organizatorzy Outriders Festiwal spodziewają się ok. 2 tys. gości (screen: Twitter/outrid3rs)

24-27 czerwca w Żyrardowie odbędzie się Outriders Festiwal. Organizatorzy zapewniają, że dostosują się do obowiązujących regulacji związanych z pandemią.

Outriders Festiwal to storytellingowe wydarzenie, które "poprzez opowieści przybliża świat". Ma tłumaczyć występujące lokalnie i globalnie zjawiska oraz pokazywać scenariusze na przyszłość.

- Jesteśmy gotowi na różne ewentualności, mamy dwa-trzy plany – mówi Jakub Górnicki, współzałożyciel serwisu Outriders. Ma na myśli pogodę, ale także obostrzenia związane pandemią. Organizatorzy planują wydarzenia, które nie wymagają zbierania się w grupie, rozmowy i panele będą mogły być transmitowane online. - Chcemy wytyczyć w mieście szlaki, przy których będą wisiały galerie, w ten sposób będzie można zapoznawać się z historiami. W wielu wypadkach działamy na terenie otwartym. To przygoda, podchodzimy do tego jak do kreatywnego wyzwania - dodaje Górnicki.

Organizatorzy spodziewają się ok. 2 tys. gości.

(JSX, 29.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.