Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Canal+ rozstała się dyrektorka produkcji oryginalnych

Anna Różalska do zespołu Canal+ dołączyła w lipcu 2020 roku (fot. materiały prasowe)

Z Canal+ Polska po niespełna roku odeszła Anna Różalska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji.

O zakończeniu współpracy z Canal+ poinformowała na Facebooku. "Tym samym zamykam kolejny fascynujący etap w mojej karierze zawodowej, który był bardzo twórczy i owocny" - napisała Anna Różalska.

- Nie komentujemy zmian personalnych - ucina rzecznik Canal+ Piotr Kaniowski.

Anna Różalska od lipca 2020 roku odpowiadała za realizację strategii programowej dla produkcji oryginalnych Canal+ Polska i nadzór nad całym procesem produkcyjnym. Nadawca zrealizował ostatnio serial "Klangor", drugi sezon serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku" i drugi sezon serialu "Pisarze. Serial na krótko".

Różalska pracowała wcześniej jako producentka filmowa i talent manager polskich i europejskich twórców filmowych. Jest współzałożycielką powstałej w 2015 roku agencji Match & Spark. Przez ponad pięć lat kierowała działem produkcji i developmentu w Alvernia Studios. W tym czasie była koproducentką filmów "Arbitraż" z Richardem Gere'em, "Vamps" z Alicią Silverstone i Sigourney Weaver w rolach głównych oraz "Ślubów panieńskich" w reżyserii Filipa Bajona.

(KOZ, 26.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.