Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wysokieobcasy.pl rozwijają dział Ogrody, wśród autorów Maja Popielarska

Sekcję Ogrody współtworzy redakcja Wysokieobcasy.pl wraz z zespołem Instytutu Dobrego Życia (fot. materiały prasowe)

Wysokieobcasy.pl (Agora) rozwijają nowo utworzony dział Ogrody. W sekcji będą m.in. praktyczne porady na temat uprawy roślin i cykle ogrodowych ekspertów. 

Sekcję Ogrody współtworzy redakcja Wysokieobcasy.pl wraz z zespołem Instytutu Dobrego Życia. W ramach cyklu Wysokieobcasy.pl podjęły również współpracę z Ogrodem Botanicznym Polskiej Akademii Nauk - w serwisie regularnie ukazywać się będą artykuły tworzone przez jego pracowników. Pierwszy artykuł, który ukazał się w ramach współpracy, opowiada o tulipanach – ich pochodzeniu, cechach charakterystycznych i sposobie uprawiania.

Na łamach Wysokieobcasy.pl/Ogrody ukazują się m.in. stałe cykle autorskie. Wśród nich felietony Czułego Ogrodnika, czyli Dariusza Barańskiego, dziennikarza "Gazety Wyborczej", cykl "Sekretne życie działek" pisarki Doroty Kotas, która opowiada o swoich pierwszych krokach w roli początkującej działkowiczki, a miłośniczka i znawczyni ziół Patrycja Machałek pisze o chwastach, ziołach i innych gatunkach, które można uprawiać ze względów prozdrowotnych. Z kolei Maja Popielarska dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami i udziela porad dotyczących ogrodnictwa.

(BAE, 16.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.