Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kozłowski redaktorem prowadzącym nowego działu serwisu Moto.pl

Piotr Kozłowski był wcześniej związany z serwisem Moto.pl przez ponad sześć lat (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Moto.pl (Agora) dołącza Piotr Kozłowski. Będzie pełnił funkcję redaktora prowadzącego w nowo utworzonym dziale Made in China. 

Redakcja Moto.pl zdecydowała się otworzyć nowy dział, który wystartuje w drugiej połowie kwietnia. W dziale Made in China analizowane będą dane i informacje z największego rynku motoryzacyjnego świata, czyli z Chin. Tematyką dotyczącą chińskiej motoryzacji zajmie się redaktor Piotr Kozłowski.

Kozłowski był związany z serwisem Moto.pl przez ponad sześć lat - jako redaktor i wydawca zajmował się głównie tematyką związaną z rynkiem i prawem drogowym. Pracował także jako redaktor w dziale analiz „Gazety Wyborczej" (BiQdata.Wyborcza.pl). Ostatnio był analitykiem i story researcherem w dziale PR firmy OneMulti. 

(BAE, 16.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.