Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM z serialem dokumentalnym o szkole w czasie pandemii

Autorem i prowadzącym serial "Rok, którego nie było" jest reporter Tok FM Krzysztof Horwat (fot. materiały prasowe)

W czwartek premierę miał "Rok, którego nie było", drugi radiowy serial dokumentalny radia Tok FM. Reporter rozgłośni Krzysztof Horwat opowiada o szkole w czasie pandemii.

Krzysztof Horwat rozmawia z nauczycielami, odwiedza ich w domach w czasie zdalnych lekcji. Spotyka się z rodzinami. Pyta o problemy także samych uczniów, opowiada konkretne historie.

Następne odcinki ukażą się w dwa kolejne czwartki. Serialu "Rok, którego nie było" słuchać można na stronie Tokfm.pl, w aplikacji Tok FM i na antenie Tok FM (w ramach audycji "Mikrofon Tok FM").

Za oprawę muzyczną odpowiada Bartosz Dąbrowski, za oprawę graficzną Marta Szewczyk, a za opiekę redakcyjną - Magdalena Birecka.

To drugi radiowy serial dokumentalny, który przygotowała redakcja radia Tok FM. W styczniu 2021 roku ukazała się "Piecza" - czteroczęściowy serial, w którym Michał Janczura opowiadał o pieczy zastępczej. Pod wpływem tego cyklu Rzecznik Praw Obywatelskich podjął interwencję w sprawie pieczy zastępczej, pisząc do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

(KOZ, 09.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.