Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Wielkanoc Onet i WP ze specjalnymi wydaniami i transmisjami mszy

Msze z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze będą transmitowane w Onecie i WP (screen YouTube.com/Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów)

Z okazji Wielkanocy Onet (Ringier Axel Springer Polska) i Wirtualna Polska (Wirtualna Polska Holding) szykują specjalne świąteczne wydania. Oba portale w święta będą transmitować msze. 

- Na stronie głównej WP będą transmitowane na żywo msze święte z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. W niedzielę za pośrednictwem WP będzie można wziąć udział w mszy o 8 i 11, natomiast w wielkanocny poniedziałek o 8 - mówi Tomasz Michalski, szef strony głównej WP.

Msze z Jasnej Góry pokaże również Onet. Transmisje w piątek i sobotę będą dostępne o 18, a w niedzielę i poniedziałek wielkanocny o 11.

Na święta w Onecie pojawią się też teksty o tematyce okołoreligijnej. Podobnie w WP, która przygotowała specjalne wydanie WP Magazynu. 

Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory, informuje, że na Gazeta.pl nie będzie specjalnych akcji związanych z Wielkanocą, ale w niedzielę portal zakończy akcję "Nie marnuję". - Redakcja podpowiadała w niej, jak dobrze gospodarować żywnością w domu i co zrobić z resztkami, zachęcając wszystkich do niemarnowania jedzenia - mówi Staniszewska. - Oprócz tego aż do poniedziałku włącznie na stronie głównej widoczne będzie nowe wydanie Weekend.gazeta.pl - przedłużone o jeden dzień właśnie ze względu na święta. 

Interia nie przygotowała specjalnego wydania na święta.

(BAE, 02.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.