Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Kwiecień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Zamachowska założyła agencję PR

Monika Zamachowska pracę w "Pytaniu na śniadanie" zakończyła w 2019 roku (screen Pytanienasniadanie.tvp.pl)

Monika Zamachowska, była prezenterka TVP, otwiera agencję PR. Firma jeszcze nie ma nazwy.

Na stronie www.zamachowska.pl była prezenterka reklamuje usługi firmy, pisząc: "Znam świat mediów od podszewki i doskonale wiem, co zrobić, by zainteresować dziennikarzy Państwa tematem! Przy wsparciu moich współpracowników - doświadczonych PR-owców, jednych z najlepszych w Polsce - zaproponuję Państwu sprawdzone rozwiązania i pomogę zabłysnąć na tle konkurencji!"

Zamachowska oferuje klientom przygotowanie strategii promocji. Zakres działań jej agencji obejmuje PR i media relations, social media, content marketing oraz eventy. Zamachowska nie podaje nazwisk współpracowników, nie informuje, czy ma już jakichś klientów, nie podaje też nazwy swojej firmy.

Zamachowska do 2019 roku związana była z TVP 2 jako prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie". Pracę w TVP rozpoczęła w połowie lat 90. "Pytanie na śniadanie" zaczęła prowadzić kilkanaście lat temu. Była naczelną "Zwierciadła", współprowadziła programy w Radiu Złote Przeboje i TTV.

(AMS, 01.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.