Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Śmigulec w redakcji WP.pl

Anna Śmigulec w latach 2014 i 2016 zdobyła nagrodę Grand Press (screen: YouTube/MagazynPress)

Anna Śmigulec, dotychczas związana z m.in. redakcją "Dużego Formatu", rozpoczęła współpracę z WP.pl. W portalu w weekend opublikowano jej pierwszy reportaż.

- Do WP przeszłam 15 marca i dołączyłam do zespołu WP Premium - mówi nam Śmigulec. W sobotę został opublikowany jej pierwszy tekst w WP.pl pt. "W razie wu" - o 33-latku cierpiącym na chorobę Alzheimera. - Myślę, że praca dla WP będzie na tyle wymagająca, że nie będę miała czasu pisać do innych mediów - dodaje dziennikarka.

Anna Śmigulec była reporterką "Dużego Formatu", publikowała w "Wysokich Obcasach" (oba tytuły to dodatki do "Gazety Wyborczej"), a także w "Newsweek Polska" i "Tygodniku Powszechnym". W 2014 i 2016 roku była laureatką Grand Press w kategorii Reportaż prasowy.

(PTD, 29.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.