Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Group One zwraca pracownikom zamrożone pensje

"Obniżki pensji w Group One miały na celu ochronę miejsc pracy" - podkreśla CEO Marek Żołędziowski (fot. materiały prasowe)

Spółki Group One zwrócą swoim pracownikom 100 proc. wartości kwoty, która była zamrożona w miesiącach kwiecień-wrzesień 2020 roku. Wypłata należności rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca.

Group One z powodu pandemii koronawirusa od kwietnia obniżyła pracownikom wynagrodzenia o 15 proc. Obniżkami zostali objęci pracownicy wszystkich spółek w Group One. Od września do listopada stopniowo były przywracane pensje sprzed pandemii - jako ostatnia do wyjściowych wynagrodzeń wróciła kadra menedżerska i zarząd.

“Już w marcu 2020 roku przygotowaliśmy strategię, która miała przygotować naszą firmę na trudne czasy, chroniąc to, co dla nas najważniejsze: utrzymanie pełnego zatrudnienia i zachowanie pełnej gotowości do działania - przypomina Marek Żołędziowski, CEO Group One. - Jednocześnie od samego początku traktowaliśmy to jako zamrożenie, a nie obcięcie wynagrodzeń. Prezentując strategię działania naszym pracownikom w czasie pandemii, określiliśmy bardzo jasne warunki biznesowe, których realizacja w pierwszej kolejności pozwoli przywrócić pełną wysokość wynagrodzenia, a w kolejnym kroku zwrócić wartość zamrożonych pensji. Przez cały rok, na regularnych spotkaniach z wszystkimi pracownikami, transparentnie pokazywaliśmy wyniki naszego biznesu, a dzisiaj z ogromną satysfakcją możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy zakładany plan i możemy wywiązać się z naszej obietnicy”.

W skład Group One wchodzi agencja mediowa Value Media, dwie kreatywne agencje full service: Change Serviceplan i Gong, agencja ecommerce performance - SalesTube oraz agencja contentowa Labcon. Group One zatrudnia ponad 350 osób.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 10.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.