Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy program o tenisie w Kanale Sportowym

Nowy program o tenisie ma poprowadzić Marek Furjan (screen YouTube.com/ Kanał Sportowy)

Kanał Sportowy zapowiada nowy program o tenisie. Ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Prowadzącym będzie Marek Furjan, komentator tenisa w Eurosporcie i Canal+ Sport.

Zapowiadany program Kanału Sportowego o tenisie nie ma jeszcze nazwy, ale ma być transmitowany raz w miesiącu. – Ogłosiliśmy konkurs na nazwę wśród naszych widzów, czekamy na ich pomysły. Program wypuszczamy sondująco jako miesięczne podsumowanie tenisowe, ale niewykluczone, że będzie pojawiał się częściej – mówi Tomasz Smokowski, inicjator programu i założyciel Kanału Sportowego.  

Smokowski zapowiada, że tenis to niejedyna dyscyplina, o której pojawi się w najbliższych tygodniach nowy program.

Kanał Sportowy ruszył w marcu 2020 roku. Obecnie ma 416 tys. subskrypcji na YouTubie. Jego założycielami są Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski.

(BAE, 04.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.