Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Instagram wprowadza możliwość prowadzenia transmisji na żywo do czterech osób

Jako inicjator transmisji można dodać do trzech gości jednocześnie lub pojedynczo (fot. materiały prasowe)

Instagram wprowadza Live Rooms, czyli możliwość prowadzenia transmisji na żywo z dodatkowymi trzema osobami. Wcześniej można było robić transmisję tylko z jedną osobą.

Aby uruchomić Live Rooms na Instagramie, należy przesunąć palcem w lewo i wybrać opcję kamery na żywo. Następnie dodać tytuł i kliknąć ikonę Rooms (kamera z plusem), aby dodać gości.

Jako inicjator transmisji można dodać do trzech gości jednocześnie lub pojedynczo – na przykład na początku dodać dwóch, a w trakcje transmisji kolejnego. Osoby zablokowane przez któregokolwiek z aktywnych uczestników Live Room nie będą mogły dołączyć do transmisji na Live Room. Podobnie ci, którzy utracili dostęp do transmisji na żywo z powodu naruszenia zasad Instagrama.

Funkcje, które są obecnie dostępne dla gospodarzy transmisji, takie jak zgłaszanie i blokowanie komentarzy oraz stosowanie filtrów komentarzy, będą również dostępne w Live Rooms.

(BAE, 02.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.