Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zvezda Plus to kolejny rosyjski kanał propagandowy

Zvezda Plus startuje dzisiaj (screen YouTube.com/Телеканал Звезда)

We wtorek 23 lutego w Rosji rozpoczyna działalność Zvezda Plus, kanał telewizyjny o tematyce patriotycznej. Od 2008 roku w sieciach kablowych działa kanał Zvezda przedstawiający w złym świetle kraje zachodnie.

Zvezda Plus jest produkowany przez spółkę telewizyjno-radiową Zvezda, pozostającą częścią holdingu medialnego Krasnaja Zwiezda. Będzie dystrybuowany wyłącznie przez spółkę Red Media - część wspieranego przez państwo koncernu Gazprom-Media.

Nowy kanał zostaje uruchomiony w przypadającym 23 lutego Dniu Obrońcy Ojczyzny, święcie wywodzącym się z czasów ZSRR jako Dzień Armii Czerwonej i Marynarki Wojennej (pod obecną nazwą od 1995 roku). Tak jak i w kanale Zvezda w programie nowej stacji mają dominować filmy i seriale dokumentalne.

(MAC, 23.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.