Dział: RADIO

Dodano: Luty 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Time SA uruchomił wspólny serwis informacyjny dla radia i internetu

Program udostępniany jest w serwisach Time SA i mediach społecznościowych zarówno na żywo, jak i w wersji zmontowanej (fot. Agencja Super Express)

W mediach cyfrowych Time SA wystartował serwis informacyjny "Raport z anteny". Jest nadawany na żywo w dwóch formatach: audio na antenie radia Vox FM oraz wideo w internetowym programie "Super raport" na stronach Se.pl i Voxfm.pl.

Czterominutowy serwis informacyjny wystartował 16 lutego. Prowadzi go na zmianę trójka dziennikarzy radia Vox FM: Marta Kiermasz, Beata Bzdunek-Zbrozińska i Paweł Doncbach. Realizowany jest codziennie o godz. 9 i 10 ze wspólnego newsroomu "Super Expressu" i stacji Vox FM, Radio Eska, Eska Rock, Radio Plus i Radio Wawa. Planowana jest emisja także w godzinach popołudniowych.

Program udostępniany jest w serwisach Time SA i mediach społecznościowych zarówno na żywo, jak i w wersji zmontowanej.

(JSX, 22.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.