Dział: INTERNET

Dodano: Luty 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicerzecznik Białego Domu złożył rezygnację po tym, jak groził dziennikarce

32-letni TJ Ducklo krótko był zastępcą rzeczniczki prezydenta Jen Psaki (screen Twitter.com/CNN)

Tyler Joseph Ducklo, zastępca sekretarza prasowego Białego Domu, złożył rezygnację, która została przyjęta. Wcześniej został zawieszony w obowiązkach za grożenie dziennikarce.

Ducklo miał kierować groźby pod adresem dziennikarki Politico, Tarie Palmeri, która badała sprawę jego związku z Alexi McCammond zatrudnioną w serwisie newsowym Axios. Podczas rozmowy telefonicznej Ducklo miał powiedzieć do Palmeri: "Zniszczę cię".

Po ujawnieniu tej sprawy przez "Vanity Fair" Ducklo został zawieszony na tydzień i pozbawiony wynagrodzenia. Ostatecznie sam złożył rezygnację, która w sobotę została przyjęta przez Biały Dom. "Nie mam słów, by wyrazić mój żal, zażenowanie i wstręt z powodu mojego zachowania" - napisał Ducklo w oświadczeniu. 

(LL, 15.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.