Dział: INTERNET

Dodano: Luty 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Newsweek.pl z podcastem Dominiki Długosz

Kolejne odcinki podcastu Dominiki Długosz będą się pojawiać w czwartki (fot. materiały prasowe)

W czwartek o godz. 9 na Newsweek.pl i stronie głównej Onetu (Ringier Axel Springer Polska) zadebiutował "Spod stolika" - podcast dziennikarki tygodnika "Newsweek Polska" Dominiki Długosz.

Długosz i jej goście opowiedzą o tym, co w Sejmie da się usłyszeć tylko "off the record". - Chcę naszym słuchaczom opowiedzieć, jak bardzo oficjalny partyjny przekaz różni się czasem od tego, co słychać przy dziennikarskim stoliku – mówi cytowana w komunikacie Długosz. Gościem pierwszego odcinka będzie Klaudiusz Slezak, wieloletni dziennikarz sejmowy, związany obecnie z Radiem Nowy Świat.

Premierowe odcinki będą dostępne w czwartki dla subskrybentów Newsweek.pl i Mediaklub.pl.

Niedawno ze swoim podcastem wystartował redaktor naczelny "Newsweek Polska" Tomasz Lis. Na stronach serwisów RAS Polska dostępne są także podcasty m.in. Jarosława Kuźniara, Dariusza Ćwiklaka i Macieja Gajka, Anny Lewandowskiej i Odety Moro.

(JSX, 04.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.