Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis rusza z podcastem, jego program tylko nieregularnie

Podcast emitowany będzie w piątki o 10.30

Tomasz Lis od 22 stycznia będzie prowadził podcast "Świat_pl", który będzie pojawiał się na stronach Newsweek.pl i głównej Onetu (Ringier Axel Springer Polska) w piątki o 10.30. Dotychczasowy program dziennikarza "Tomasz Lis." będzie emitowany nieregularnie w formule odcinków specjalnych.

Według zapewnień wydawcy, "Świat_pl" ma oferować słuchaczom szersze spojrzenie przede wszystkim na bieżące sprawy na świecie. Premierowe odcinki będą dostępne w każdy piątek dla subskrybentów Newsweek.pl i Mediaklub.pl.

Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek Polska". Program publicystyczny "Tomasz Lis." emitowany był od 2016 roku. Wcześniej dziennikarz był gospodarzem programu "Tomasz Lis na żywo" w TVP 2.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 20.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.